KDO JSME ?

Jsme architektonický ateliér, zabývající se všemi možnými druhy staveb a velikostí od bytů, rodinných domů až po velké komplexy budov.
Ke každému projektu přistupujeme s nadšením a velkou péčí.

Projekty tvoříme s důrazem na kontext a okolí s ohledem na okolnosti a limity daného místa. Hledáme vždy jasný a čitelný koncept, který vychází jak z urbanismu, tak ze samotného zadání. V celém procesu návrhu svým klientům pozorně nasloucháme, aby byl výsledkem propracovaný dům na míru. Je pro nás důležité navrhovat stavby pro uživatele samotné a nikoliv pro nás.

Velkou mírou se také angažujeme ve vzdělávání široké veřejnosti na poli bydlení a architektury. Našimi wokshopy a online kurzy prošlo více než 250 účastníků. Naším hlavním cílem je, aby vznikaly kolem nás kvalitní domy. Proto jsme se rozhodli, že kromě samotné tvorby a projekce staveb, chceme tento cíl naplnit také edukativní cestou. Smýšlení o architektuře se tak dostane k mnohem více lidem, kteří pochopí, jak je architektura v životě důležitá pro jejich vlastní bydlení.

Klienti jsou naši partneři, kterým nasloucháme a společně se snažíme najít to nejlepší řešení pro Vás a pro Váš rozpočet. Více o tom, jak probíhá spolupráce s námi se dočtete

VIZE

Máme jasnou vizi, jak by měl KRYSTAL fungovat a naplňujeme ji postupnými kroky.
Chceme rozšiřovat povědomí o architektuře a naší profesi.
Chceme dělat kvalitní projekty, které budou mít duši.
Chceme, aby si naši klienti odnesli více, než pro co si přišli.
Chceme vytvořit firmu, kde lidi budou rádi pracovat.
Chceme, aby nám naše práce dávala smysl - a proto to děláme..:)
Protože teprve potom…mohou vznikat ty nejlepší věci.

VZNIK

Ateliér KRYSTAL architektura s.r.o. je společnost založená v roce 2022 v Praze, fungující od roku 2021.

Ateliér založili:
Ing. arch. Kristýna Kirschner (Vyslychová), autorizovaný architekt ČKA 05 333
Ing. arch. Viktor Kirschner

PROČ JMÉNO KRYSTAL ?

Při vymýšlení názvu ateliéru pro nás bylo důležité, aby si k nám všichni našli cestu. Jak naši klienti, tak naši kolegové.

A stejně tak, jak se postupně tvoří jednotlivé krystaly v přírodě, tak se postupně tvoří a krystalizují naše projekty a celý ateliér.

Krystal pro nás symbolizuje všechny hodnoty, které chceme do našeho ateliéru a projektů vložit.

JASNOST
PŘIROZENOST
PRAVDIVOST
UŠLECHTILOST

„Krystaly jsou jasným důkazem existence formativního životního principu. Přestože tuto formu života nedokážeme pochopit, jedná se o živé bytosti.“ Nikola Tesla

KRYSTAL architektura © 2022